WKS Owieczki – mecze, wyniki i tabela
WKS Owieczki – wyniki, terminarz, forma i pozycja w tabeli rozgrywek Klasa A Proton 2024/2025, grupa: wielkopolska IV (sezon 2024/2025). Regionalna piłka nożna na portalu Gniezno – dane aktualizowane automatycznie.
WO
Brak zaplanowanych meczów
Trwa przerwa sezonowa.
Statystyki sezonu 2024/2025
10Pozycja
24Mecze
7Wygrane
1Remisy
16Porażki
48:86Bramki
-38Bilans
22Punkty
Wyniki sezonu 2024/2025
WKS Owieczki
WO
1:6
Orlik Miłosław
P
Mieszko II Gniezno
3:2
WO WKS Owieczki
P
Kosynier Sokołowo
4:1
WO WKS Owieczki
P
WKS Owieczki
WO
1:5
KI Kotwica II Kórnik
P
Lotnik-1997 Poznań
4:2
WO WKS Owieczki
P
WKS Owieczki
WO
4:5
CC Czarni Czerniejewo
P
Warta Pyzdry
WP
6:0
WO WKS Owieczki
P
WKS Owieczki
WO
1:1
PŁ Piast Łubowo
R
KSGB Manieczki
KM
6:1
WO WKS Owieczki
P
WKS Owieczki
WO
2:0
LP Las Puszczykowo
W
WKS Owieczki
WO
2:4
UI Unia II Swarzędz
P
Antares Zalasewo
AZ
6:0
WO WKS Owieczki
P
Orlik Miłosław
2:3
WO WKS Owieczki
W
WKS Owieczki
WO
3:1
Mieszko II Gniezno
W
WKS Owieczki
WO
5:3
Kosynier Sokołowo
W
Kotwica II Kórnik
KI
10:0
WO WKS Owieczki
P
WKS Owieczki
WO
3:4
Lotnik-1997 Poznań
P
Czarni Czerniejewo
CC
1:0
WO WKS Owieczki
P
WKS Owieczki
WO
4:1
WP Warta Pyzdry
W
Piast Łubowo
PŁ
3:1
WO WKS Owieczki
P
WKS Owieczki
WO
1:4
KM KSGB Manieczki
P
Las Puszczykowo
LP
2:7
WO WKS Owieczki
W
Unia II Swarzędz
UI
0:1
WO WKS Owieczki
W
WKS Owieczki
WO
3:5
AZ Antares Zalasewo
P
Nadchodzące mecze
Brak zaplanowanych meczów lub trwa przerwa sezonowa.
Tabela ligowa – Klasa A Proton 2024/2025, grupa: wielkopolska IV
| # | Drużyna | M | W | R | P | BZ | BS | +/- | Pkt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | KMKSGB Manieczki | 24 | 18 | 2 | 4 | 89 | 40 | +49 | 56 |
| 2 | UIUnia II Swarzędz | 24 | 18 | 1 | 5 | 81 | 25 | +56 | 55 |
| 3 | AZAntares Zalasewo | 24 | 17 | 3 | 4 | 110 | 34 | +76 | 54 |
| 4 | KIKotwica II Kórnik | 24 | 16 | 3 | 5 | 90 | 35 | +55 | 51 |
| 5 | PŁPiast Łubowo | 24 | 12 | 3 | 9 | 56 | 55 | +1 | 39 |
| 6 | Lotnik-1997 Poznań | 24 | 11 | 4 | 9 | 55 | 56 | -1 | 37 |
| 7 | Kosynier Sokołowo | 24 | 11 | 4 | 9 | 48 | 56 | -8 | 37 |
| 8 | Mieszko II Gniezno | 24 | 9 | 2 | 13 | 51 | 60 | -9 | 29 |
| 9 | WPWarta Pyzdry | 24 | 7 | 3 | 14 | 46 | 86 | -40 | 24 |
| 10 | WOWKS Owieczki | 24 | 7 | 1 | 16 | 48 | 86 | -38 | 22 |
| 11 | LPLas Puszczykowo | 24 | 6 | 0 | 18 | 41 | 98 | -57 | 18 |
| 12 | CCCzarni Czerniejewo | 24 | 5 | 1 | 18 | 34 | 89 | -55 | 16 |
| 13 | Orlik Miłosław | 24 | 4 | 3 | 17 | 46 | 75 | -29 | 15 |
Inne sezony WKS Owieczki
Klasa A Proton 2025/2026, grupa: wielkopolska IV
10. miejsce
26 meczów · 10Z-1R-15P · 57:87 · 31 pkt
→
Klasa A Proton 2023/2024, grupa: wielkopolska IV
4. miejsce
26 meczów · 14Z-4R-8P · 81:51 · 46 pkt
→
O drużynie
- Drużyna
- WKS Owieczki
- Miasto
- Owieczki
- Rozgrywki
- Klasa A Proton 2024/2025, grupa: wielkopolska IV
- Sezon
- 2024/2025
Aktualizacja danych: 07.07.2026, 15:41
Najczęstsze pytania o WKS Owieczki
Kiedy WKS Owieczki rozegrał ostatni mecz i jak się zakończył?
WKS Owieczki rozegrał ostatni mecz 21.06.2025 u siebie z drużyną Orlik Miłosław. Spotkanie zakończyło się porażką 1:6.
Które miejsce zajmuje WKS Owieczki w tabeli?
WKS Owieczki zajmuje 10. miejsce w rozgrywkach Klasa A Proton 2024/2025, grupa: wielkopolska IV z dorobkiem 22 pkt po 24 meczach (7 zwycięstw, 1 remisów, 16 porażek).
Jaka jest ostatnia forma WKS Owieczki?
W ostatnich 5 meczach WKS Owieczki zanotował 0 zwycięstw, 0 remisów i 5 porażek.
Ile bramek strzelił WKS Owieczki w sezonie 2024/2025?
W sezonie 2024/2025 WKS Owieczki strzelił 48 bramek i stracił 86 (bilans bramkowy -38).
Kto prowadzi w tabeli Klasa A Proton 2024/2025, grupa: wielkopolska IV?
Liderem Klasa A Proton 2024/2025, grupa: wielkopolska IV jest KSGB Manieczki z dorobkiem 56 pkt. WKS Owieczki traci do lidera 34 pkt.
Jakie było najwyższe zwycięstwo WKS Owieczki w tym sezonie?
Najwyższe zwycięstwo WKS Owieczki w sezonie 2024/2025 to 7:2 z drużyną Las Puszczykowo (06.09.2024).
Jak WKS Owieczki radzi sobie u siebie, a jak na wyjeździe?
U siebie WKS Owieczki ma bilans 4-1-7 (zwycięstwa-remisy-porażki), a na wyjeździe 3-0-9.
W jakiej lidze gra WKS Owieczki?
WKS Owieczki występuje w rozgrywkach Klasa A Proton 2024/2025, grupa: wielkopolska IV w sezonie 2024/2025.
Jak WKS Owieczki wypadł w poprzednim sezonie?
W sezonie 2023/2024 WKS Owieczki zajął 4. miejsce (Klasa A Proton 2023/2024, grupa: wielkopolska IV) z dorobkiem 46 pkt.